Landingi

Technologie
Od 2013 roku rozwijamy narzędzie do tworzenia landing page Powstaliśmy z potrzeby i pasji. Oszczędzamy czas marketerów i agencji, uwalniamy ich od dostępności działów IT. Od tego czasu naszym zadaniem jest rozwój platformy Landingi i pomoc klientom w maksymalnym wykorzystaniu możliwości naszego edytora. Nieustannie rozwijamy produkt by sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku.

Tworzymy zgrany team, podzielony na zespoły tematyczne: Produkt, Design, Development, Marketing, Customer i Operacyjny. Lubimy razem wychodzić na lunch, pić poranną kawę w kuchni, grać w rzutki i minigolfa, integrować się podczas spotkań firmowych, meetupów zespołowych oraz wyjazdów weekendowych. Jest nas już ponad 35 osób i cały czas rośniemy w siłę w Gliwicach i Katowicach.

Jesteśmy organizacją rozwijającą się, zatem stwarzamy możliwości i zapewniamy rozwój pracownikom. Począwszy od rocznego budżetu rozwojowego na każdego pracownika, dzięki któremu może on skorzystać z dodatkowych form edukacji tj. książki, e-booki, e-learning, itp. Do dyspozycji jest również udział w innych, wewnętrznych i zewnętrznych formach doskonalenia zawodowego, tj. wydarzenia branżowe, szkolenia, warsztaty, meetupy.

Proces rekrutacyjny składa się z 3 etapów i trwa w zależności od Twojej dyspozycyjności. Po każdym etapie otrzymujesz feedback i jesteśmy z Tobą w kontakcie. Dbamy o to, abyś znał wszystkie szczegóły oferty, zatem przed wzięciem udziału w rekrutacji dowiedz się o nas więcej: www, zakładka kariery, social media. 
Część spotkania rekrutacyjnego poprowadzimy po angielsku. Przyjdź zrelaksowany i bądź sobą. My będziemy :) Nie zapomnij o uśmiechu i pozytywnym nastawieniu. 
Zapraszamy ludzi pozytywnie zwariowanych, z pasją, zaangażowanych w fajne inicjatywy, z poczuciem humoru, ciekawych świata, spragnionych rozwoju, otwartych na ludzi i tworzenie wspólnych inicjatyw.

Nasz zespół

Aktualne oferty pracy

Senior PHP Developer (Katowice, Gliwice)

Landingi
Katowice Gliwice Pełny etat
Współpraca B2B

Regular PHP Developer (Katowice lub Gliwice)

Landingi
Katowice Gliwice Pełny etat
Współpraca B2B

Newsy od Landingi

Gdzie nas znajdziesz

Witkiewicza 6
Gliwice

info@landingi.com