GoOut

Sztuka i Muzyka
GoOut to nowoczesna platforma społecznosciowa i przewodnik kulturalny połączony z agencją biletową. Kochamy kulturę, a nasze działania skierowane są do jej odbiorców i twórców. Szybko się rozwijamy i dlatego chcemy powiększyć nasz zespół.

Twoje miasto nigdy nie śpi. Podążaj razem z nami śladami kultury w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Tworzymy dla Ciebie przewodnik po najciekawszych wydarzeniach. Z GoOut droga to Twoich ulubionych artystów staje się jeszcze krótsza. Dołącz do społeczności naszych użytkowników i dowiaduj się jako pierwszy o długo wyczekiwanych koncertach największych gwiazd. Żyjesz niszową muzyką? Zaprowadzimy Cię też na kameralny koncert akustycznego duetu czekającego na podbicie Spotify’owych playlist i damy znać o imprezach z najlepszymi artystami światowej i lokalnej sceny elektronicznej.

Świat GoOut to także wystawy, spektakle, niezależne kino i lokalne targi. Dzięki naszej aplikacji kulturę możesz mieć zawsze pod ręką - prosto, szybko i wygodnie. A jeśli pośpiech nie jest w twoim stylu, nie ma sprawy - możesz zapisać profil artysty lub wydarzenie. Wrócisz do nich później. Wiemy, że spragnionych rytmu miasta jest więcej, dlatego na naszej platformie zaprosisz znajomych na ulubione wydarzenia i polecisz im artystów.

Kultura - możesz jej doświadczyć bez przeszkód. GoOut daje Ci możliwość wygodnego kupowania biletów i przechowywania ich bezpiecznie w aplikacji.

Nie siedź w domu, GoOut!

Aktualne oferty pracy

Voice of GoOut

GoOut
Warszawa Pełny etat
Staż

Copywriter

GoOut
Warszawa Część etatu

Partner Support Specialist

GoOut
Warszawa Pełny etat

Newsy od GoOut

Gdzie nas znajdziesz

Fabryczna 28/30 m.34
Warszawa

info@goout.pl