GoOut

Sztuka i Muzyka
GoOut to nowoczesna platforma społecznosciowa i przewodnik kulturalny połączony z agencją biletową. Kochamy kulturę, a nasze działania skierowane są do jej odbiorców i twórców. Szybko się rozwijamy i dlatego chcemy powiększyć nasz zespół.

Twoje miasto nigdy nie śpi. Podążaj razem z nami śladami kultury w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Tworzymy dla Ciebie przewodnik po najciekawszych wydarzeniach. Z GoOut droga to Twoich ulubionych artystów staje się jeszcze krótsza. Dołącz do społeczności naszych użytkowników i dowiaduj się jako pierwszy o długo wyczekiwanych koncertach największych gwiazd. Żyjesz niszową muzyką? Zaprowadzimy Cię też na kameralny koncert akustycznego duetu czekającego na podbicie Spotify’owych playlist i damy znać o imprezach z najlepszymi artystami światowej i lokalnej sceny elektronicznej.

Świat GoOut to także wystawy, spektakle, niezależne kino i lokalne targi. Dzięki naszej aplikacji kulturę możesz mieć zawsze pod ręką - prosto, szybko i wygodnie. A jeśli pośpiech nie jest w twoim stylu, nie ma sprawy - możesz zapisać profil artysty lub wydarzenie. Wrócisz do nich później. Wiemy, że spragnionych rytmu miasta jest więcej, dlatego na naszej platformie zaprosisz znajomych na ulubione wydarzenia i polecisz im artystów.

Kultura - możesz jej doświadczyć bez przeszkód. GoOut daje Ci możliwość wygodnego kupowania biletów i przechowywania ich bezpiecznie w aplikacji.

Nie siedź w domu, GoOut!

Aktualne oferty pracy

Content Team

GoOut
Warszawa Pełny etat

Newsy od GoOut

Gdzie nas znajdziesz

Fabryczna 28/30 m.34
Warszawa

info@goout.pl