Zasady publikacji ofert


Komunikacja
Wszelka komunikacja StartupJobs ze wszystkimi startupami odbywa się poprzez e-mail, który został podany w profilu. Upewnij się, że podany adres e-mail jest aktualny.

Oferta
Wszystkie oferty są ręcznie zatwierdzane przez zespół StartupJobs. StartupJobs zachowuje prawo do edycji ofert, poprzez usuwanie linków prowadzących do innych witryn, a także danych kontaktowych zawartych w ofertach i edycji szczegółów ofert w celu przedstawienia kandydatom najbardziej dopasowanych ofert.

Oferty są zatwierdzane w przeciągu 1 dnia roboczego.

Zatwierdzona oferta jest opublikowana:

  • • W przypadku darmowej oferty, tylko na profilu firmy
  • • W przypadku płatnych ofert, w odpowiednich kategoriach, a także na kontach StartupJobs na Twitterze i LinkedIn

Oferta pracy jest ważna przez 30 dni, a cena jest podana w cenniku.

Proszę o zachowanie poniższych zasad podczas tworzenia ofert:

  • • Nie używaj wielkich liter w tytule oferty (np. PROGRAMISTA PHP).
  • • Tytuł i treść oferty powinny być neutralne pod względem płci, rasy, religii aby przestrzegać zasad anty-dyskryminujących.
  • • Zabrania się zmiany kodu źródłowego - wszystkie ustawienia wyglądu i layoutu reklamy muszą być zatwierdzone i stworzone przez StartupJobs.
  • • Nie dodawaj do oferty linków prowadzących do zewnętrznych witryn lub osób kontaktowych.
  • • Możesz edytować oferty pracy, ale proszę nie zmieniać pola stanowiska (np. z Programista PHP na Manager HR)
  • • Jeżeli chcesz dodać zdjęcie lub wideo do oferty, proszę się skontaktować z Andrzejem, który chętnie Ci pomoże.

Możesz ustawić automatyczne przedłużenie oferty - Twoja oferta będzie automatycznie przedłużona w dniu jej pierwotnie planowanego wygaśnięcia. Informacja o automatycznym przedłużeniu jest wysyałana na podany adres e-mail.

Po automatycznym przedłużeniu oferty, wyślemy Ci fakturę proforma z 14 dniowym terminem płatności i jak tylko otrzymamy od Ciebie płatność, prześlemy klasyczną fakturę. Jeżeli nie chcesz otrzymywać faktur proforma, poinformuj nas o tym, a będziemy jedynie wysyłać Ci klasyczne faktury. Cena za automatyczne przedłużenie jest taka sama jak w przypadku stworzenia lub odnowienia innych ofert.
Możesz zmienić ustawienia automatycznego przedłużania z powrotem na ręczne przedłużania w każdej chwili.

W przypadku jeżeli na Twoje płatne ogłoszenie odpowie 3 lub mniej kandydatów i jeżeli przestrzegasz wszystkich zasad StartupJobs, zwrócimy Ci 49 kredytów (29 kredytów jeżeli szukasz co-foundera). Te kredyty będą do wykorzystania na inne usługi StartupJobs. W tej sprawie skontaktuj się z Andrzejem (w przeciągu 10 dni od wygaśnięcia oferty).

Copywriting
Jeżeli nie masz pewności jak stworzyć ciekawą ofertę, możesz zamówić napisanie jej treści przez nas. Wszystko co potrzebujemy to wypełniony formularz (który Ci prześlemy) i oryginalny tekst oferty (lub opis stanowiska).

Nowa treść oferty jest przygotowana w języku polskim (chyba że ustalimy inny język) i jest wysyłany na podany adres e-mail w przeciągu 3 dni roboczych.

Cena usługi copywritingu jest podana w cenniku.

HotJobs
Podczas kampanii HotJobs oferta jest publikowana w górnej części odpowiedniej kategorii i jest uwidoczniona oznaczeniem HOT, oferta jest również opublikowana na Facebooku, Twitterze i LinkedIn, a także wysłana w spersonalizowanym newsletterze. Dla ofert promowanych jako HOT tworzymy również kampanie w modelu PPC na Facebooku.
Jeżeli chcesz używać swoich własnych grafik dla kampanii w modelu PPC na Facebooku, prosimy je przesłać do Andrzeja w wymaganych rozmiarach (na potrzeby kampanii 1200 x 628px, na potrzeby postów 400 x 400px) najpóźniej w momencie zamówienia promocji.

Jeżeli oferta wygasa przed zakończeniem promocji HotJob, jest konieczne ponowne aktywowanie oferty na okres jednego miesiąca; w innym przypadku promocja HotJob zostanie zakończona bez możliwości ubiegania się o zwrot kosztów. Nie ma możliwości przenoszenia promocji HotJobs z jednej oferty na inną.
Możesz również ustawić automatyczne przedłużenie dla oferty HotJob - promocja ta zostanie automatycznie przedłużona. Informacja o automatycznym przedłużeniu jest wysyłana na podany adres e-mail.

Po automatycznym odnowieniu oferty wyślemy Ci fakturę proforma z 14 dniowym terminem płatności, a jak tylko otrzymamy od Ciebie płatności, prześlemy klasyczną fakturę. Jeżeli nie chcesz otrzymywać faktur proforma, poinformuj nas o tym, a będziemy jedynie wysyłać klasyczne faktury. Cena za automatyczne przedłużenie promocji HotJob wynosi tyle samo jak w przypadku stworzenia nowej/odnowienia promocji HotJob.

W każdej chwili możesz zmienić automatyczne przedłużenie z powrotem na ręczne.

Proszę zwrócić uwagę, że automatyczne przedłużenie oferty nie jest tym samym co automatyczne przedłużenie promocji HotJobs i należy je włączać i wyłączać oddzielnie. Jeżeli automatycznie przedłużona promocja HotJobs wygaśnie później niż sama oferta, automatyczne odnowienie promocji HotJobs jest anulowane.
Cena promocji HotJobs jest podana w cenniku.

Kampanie rozliczane w modelu PPC dla Twoich ofert
Możesz samodzielnie ustawić budżet na kampanię rozliczaną w modelu PPC (minimum to 300 zł). Budżet jest odpowiednio dzielony między Google Adwords i kampanię Facebook, chyba, że ustalimy to inaczej. Jeżeli chcesz użyć tylko jednego z tych kanałów do pozyskiwania kandydatów, prosimy o poinformowanie nas o tym zanim rozpoczniemy kampanię.

Jeżeli chcesz użyć własnych grafi do kampanii PPC i do postów na Facebooku, prosimy o wysłanie ich do Andrzeja w wymaganych rozmiarach (1200 x 628px) podczas zamawiania promocji.

Wyniki kampanii są wysyłane do Klienta na życzenia.

Płatność
Wszystkie zamówienia i faktury mogą być anulowane najpóźniej w przeciągu 24 godzin.
Standardowy termin płatności faktur (klasycznych i proforma) wynosi 14 dni.
Zamówienia mogą być opłacane kartą lub na podstawie faktury. Faktura może być opłacana kartą lub przelewem.

W przypadku automatycznego przedłużenia wyślemy Ci fakturę proforma z 14 dniowym terminem płatności, a jak tylko otrzymamy od Ciebie płatność, wystawimy klasyczną fakturę. Jeżeli nie chcesz otrzymywać faktur proforma, poinformuj nas o tym, w takim przypadku będziemy wysyłać Ci wyłącznie klasyczne faktury.
Jeżeli mamy pozytywne doświadczenie współpracy z Twoją firmą, oferty zatwierdzamy od razu po ich otrzymaniu (nie czekamy na potwierdzenie płatności). Jeżeli faktury będą opóźnione w płatności powyżej 20 dni, podejmujemy następujące kroki:

Jeżeli chcesz natychmiast stworzyć/odnowić ofertę, musisz dokonać płatności kartą. Jeżeli wybierzesz płatność na podstawie faktury, wyślemy Ci fakturę proforma i stworzymy/odnowimy ofertę jak tylko otrzymamy płatność. Następnie wyślemy klasyczną fakturę.

Automatyczne odnowienie jest natychmiast anulowane. Jeżeli chcesz dalej korzystać z automatycznego przedłużenia, musisz wykupić pakiet kredytów, którymi będziesz mógł pokryć koszty związane z ogłoszeniem.

Możesz również kupić pakiet kredytów i wykorzystać je do dokonania płatności. 1 kredyt = 1 zł na usługi StartupJobs. Ważność kredytów to jeden rok od dnia zakupu. Nie ma możliwości zwrotu zakupionych kredytów.


Firmy
Nasz definicja startupu to: firma, która powstała nie wcześniej niż 10 lat temu, ma mniej niż 500 pracowników i działa w sektorach technologicznym lub e-commerce.

Profil firmy jest opublikowany w momencie stworzenia pierwszej oferty pracy.

Wszystkie profile firmowe są zatwierdzane przez StartupJobs. StartupJobs ma prawo realizować swoje usługi nawet w przypadku firm, które nie mieszczą się w definicji startupu, a także ma prawo odmówić współpracy w stosunku do firm, które mogą zaszkodzić marce StartupJobs.

Z usług StartupJobs nie mogą korzystać agencje personelu, headhunterzy, itd.

Żadne firmy nie mogą odpowiadać na oferty wyświetlane przez inne firmy. Jeżeli ta zasada zostanie złamana, profil tej firmy zostanie zablokowany, a profil deaktywowany.

Startupedia s.r.o. ma prawo do zmiany tych zasad w każdej chwili, bez potrzeby podawania powodów zmian.