Dlaczego warto stworzyć profil na StartupJobs?


Wiemy co myślisz - mam się zarejestrować na kolejnej stronie? Ale wyobraź sobie sytuację, kiedy to startupy do Ciebie spontanicznie dzwonią bo znalazły Twój profil na StartupJobs. Konkurencja nie śpi, a znalezienie pracy marzeń nie jest prostą sprawą. Wystarczy kilka minut aby stworzyć swój profil, gdzie będziesz mógł się podzielić swoimi ukrytymi zdolnościami, ponieważ startupy będą o Ciebie walczyły! A więc jakie korzyści niesie za sobą profil na StartupJobs?

1. Będzie można Cię znaleźć

Nadal szukasz wymarzonej pracy w startupie, ale ta praca wciąż się nie pojawiła? Aby uzyskać oferty, musisz, rzecz jasna, wykazać się jakąś inicjatywą. Możesz posiadać wiele dyplomów i wyróżnień, wiele lat doświadczenia, a półka z pucharami wygranymi w Twojej dziedzinie może pękać w szwach - to wszystko świadczy o Twoich umiejętnościach, ale wciąż możesz być niewidoczny. Dlatego tu jesteś i nadszedł czas zdjąć czapkę niewidkę. Cokolwiek osiągnąłeś do tej pory - możesz to wykorzystać!

2. Marzysz o telefonie z ofertą pracy marzeń?

Dzięki profilowi będziesz widoczny dla osób zajmujących się zatrudnianiem w startupach i zwiększasz swoje szanse na bezpośredni kontakt z nimi. Te osoby chętnie przeglądają naszą bazę danych talentów. Nie zapomnij regularnie aktualizować swojego profilu.

3. Posiadasz mocniejszą “broń”

Im więcej firm o Tobie się dowie, tym bardziej Twoje umiejętności zyskają na wartości. Bądź gotowy udowodnić swoje kwalifikacje. O co chodzi? W StartupJobs mamy szeroką gamę testów wiedzy, które mogą wpłynąć na Twój profil i uczynić go bardziej przekonującym. Twoje wyniki testów będą widoczne na Twoim profilu, zwiększając zainteresowanie Twoim wyjątkowym talentem.

4. Porządek i wgląd do historii

Nie pamiętasz do których firm aplikowałeś? Masz bałagan w swoich mailach związanych z szukaniem nowej pracy? Tutaj nie ma tego problemu. Już nie musisz szukać informacji gdzie wysłałeś CV i które oferty przypadły Ci do gustu. Twój profil na StartupJobs wie wszystko :)

5. W każdej chwili możesz założyć czapkę niewidkę

Nareszcie znalazłeś pracę marzeń i nie chcesz otrzymywać nowych propozycji? Wystarczy, że ustawisz w swoim profilu informację, że aktualnie nie poszukujesz nowej pracy. Twoje życzenie jest dla nas rozkazem! Twój profil będzie “niewidoczny” i nie będzie nikomu pokazywany.


Nadal nie masz przekonania? Sprawdź nas i ułatw sobie poszukiwania wymarzonej pracy! Jeżeli nie wiesz jak utworzyć swój profil, kliknij tu.