10 000 Kandydatów StartupJobs.pl


Jesteście niesamowici! W zeszłym tygodniu udało nam się osiągnąć swojego rodzaju kamień milowy i przekroczyć granicę 10,000 kandydatów zarejestrowanych na naszej platformie. StartupJobs.pl w tej chwili pomaga startupom z całej Polski jak i z zagranicy (spójrzcie tylko tu -> http://www.startupmap.pl/) odnaleźć odpowiednie osoby do swoich projektów.

Około 55% ofert pracy publikowanych w serwisie StartupJobs.pl dotyczą rekrutacji na stanowiska programistyczne. Można również zauważyć, że coraz więcej firm przykłada bardzo dużą wagę do działań marketingowych i opieki nad Klientami, bo oferty pracy z tych zakresów stanowią kolejne najbardziej popularne kategorie w serwisie.

Najbardziej jednak cieszy nas to, że coraz częściej dostajemy informacje od startupów, że nie ilość, ale jakość, pod względem charakteru i doświadczenia, naszych kandydatów jest głównym atutem platformy. W takim razie wypada nam skierować wielkie podziękowania właśnie do kandydatów, nie tyle za Waszą ilość co za Waszą ambitną postawę i chęć zmieniania świata!