Staż w dziale Sales Aktualne

Senuto Sp. z o.o.
Warszawa
Pracownik
Pełny etat, Część etatu, Staż

Senuto to narzędzie dla specjalistów SEO, e-Commerce Managerów, Marketing Managerów oraz wszystkich tych, dla których ruch na stronie www i jego analiza są ważne. Senuto to wsparcie analityczne, narzędzie pozwala podejrzeć istotne dane dotyczące efektów działań w Google, jak również zoptymalizować i przyspieszyć pracę specjalistów.

Już teraz możesz dołączyć do profesjonalnego zespołu Senuto. Chcemy dzielić się naszą wiedzą, dlatego obecnie poszukujemy osób chcących rozwijać swoje umiejętności w branży SEO marketingu na stanowisku:

Stażysta w dziale sprzedaży Senuto

Zadania:

  • Aktywne wsparcie działu sprzedaży w bieżących obowiązkach
  • Przeprowadzanie analizy danych
  • Weryfikacja klientów pod kątem SEO
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

Wymagania:

  • Zdolność analitycznego myślenia i pracy z liczbami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność redagowania treści

Oferujemy:

  • Płatny staż
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zdobycie wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży
  • Możliwość nawiązania współpracy po odbyciu stażu

Senuto to platforma do planowania, monitorowania oraz optymalizacji działań marketingowych w Google.

Senuto to narzędzie dla specjalistów SEO, e-Commerce Managerów, Marketing Managerów oraz wszystkich tych, dla których ruch na stronie www i jego analiza są ważne. Senuto daje duże wsparcie analityczne i pozwala podejrzeć istotne dane dotyczące efektów działań w Google, jak również zoptymalizować i przyspieszyć pracę specjalistów.

Co również może być ciekawe