Lider Działu Grafiki Aktualne

Click Community
Kraków
Pracownik
Pełny etat

Wspaniała firma

Jeżeli chcesz zajmować się tworzeniem koncepcji poprzez współpracę z innymi działami, projektowaniem graficznym, jak i zarządzaniem zespołem grafików, jak również rozwijać swoje umiejętności i portfolio - DOŁĄCZ DO NAS!

Opis stanowiska

  • Opracowanie koncepcji i projektów graficznych dla klientów oraz dla wewnętrznych projektów realizowanych w firmie.
  • Projektowanie grafik aplikacji dla platform społecznościowych, takich jak np.  Facebook czy Instagram.
  • Tworzenie, modyfikowanie i doskonalenie prototypów interfejsu aplikacji mobilnych/webowych.
  • Tworzenie prezentacji dla potencjalnych klientów.
  • Praca zespołowa z innymi działami znajdującymi się w firmie.
  • Delegowanie zadań do Graphic Designerów oraz koordynacja działu Grafiki.
  • “Kontrola Jakości” wszystkich projektów wychodzących z działu Grafiki.
  • “Optymalizacji” projektów graficznych pod formaty kanałów internetowych.

Wymagamy

  • Znajomości wybranych programów pakietu Adobe - Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, inDesign, Adobe Flash, After Effects, Adobe Premiere, UX PIN.
  • Wrodzonego wyczucia smaku, estetyki – tego Cię nie nauczymy. Musisz to po prostu mieć.
  • Brak lęku przed wyzwaniami.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy

  • Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek.
  • Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego.
  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze.
  • Wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia.
  • Pracę w nowoczesnym biurze inspirowanym siedzibą Facebooka w Dublinie

APLIKUJ POPRZEZ FORMULARZ: https://clickedrone.traffit.com/public/an/1

W click community stawiamy na pozytywne podejście do świata. Szukamy ludzi pełnych pasji, głodnych wiedzy i nowych doświadczeń. Cenimy więzi i pielęgnujemy przyjaźnie, świętując urodziny naszych pracowników i wznosząc toasty za każdy ich sukces. Gwarantujemy, że pracując w click community, żaden Twój dzień nie będzie taki sam. Tak jak mówi nasza nazwa, jesteśmy zgraną społecznością, dla której media społecznościowe to dużo więcej niż sama praca.

Co również może być ciekawe