Software QA Specialist Aktualne

Edge One Solutions
Lublin
Pracownik
Pełny etat, Współpraca B2B

Praca dla największej platformy transakcyjnej on-line w Polsce.
Projekt związany z procesem zakupowo-sprzedażowym prowadzony w metodologii Agile.

Wymagania:

  • Min 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość Java/Groovy
  • Znajomość Web Service oraz zagadnień związanych z zapewnianiem jakości i strategii testowania architektury mikroserwisów
  • Znajomość Continuous Delivery
  • Znajomość SoapUI, Postman, Spock, Rest Assured, Gatling
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
  • Bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z Selenium oraz TDD
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile
  • Znajomość narzędzi BTS - preferowana Jira
  • Certyfikat ISTQB lub dobra znajomość zasad ISTQB
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność rozwiązywania trudności, analitycznego myślenia i pracy w zespole

Twoje zadania:

  • Tworzenie, wykonywanie i zarządzanie skryptami testów automatycznych, narzędziami oraz zestawami danych wpływającymi na oprogramowanie komercyjne i open source
  • Wykonywanie testów technicznych, funkcjonalnych, wydajnościowych
  • Raportowanie postępu / statusu testów
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Nasza oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia:
  • Długofalowa współpraca na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Program Relokacji i Rekomendacji

Benefity:

  • Karta Sportowa Benefit Multisport
  • Prywatna opieka medyczna

Rozwój Pracownika:

  • People Development Programme (Indywidualny plan rozwoju wybranej ścieżki kariery)
  • Edge One Community (udział w inicjatywach sprzyjających dzieleniu się wiedzą/ innowacyjnością)
  • Szerokie portfolio projektowe, jasna procedura zmiany projektu
  • Wsparcie i mentoring Line Managera
  • Kurs języka angielskiego

Rozrywka:

  • Liczne imprezy, eventy integracyjne, wewnętrzne hackathony i MeetUp

QUALITY || COMPETENCE || INNOVATION || TRUST || TRANSPARENCY || CONSISTENCY We deal with technologies supporting business processes, develop specialized competence centres and IT support, set career paths for the best consultants.

Edge One Solutions stworzyliśmy, by móc wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi realizować nawet najśmielsze projekty IT. Działamy w odpowiedzi na ich oczekiwania i potrzeby. Od 2014 roku ZREALIZOWALIŚMY PONAD 100 PROJEKTÓW INFORMATYCZNYCH, współtworząc ZESPOŁY PROGRAMISTYCZNE I TESTERSKIE, które tworzą i rozwijają oprogramowanie w technologiach takich jak: JAVA, .NET, JAVA SCRIPT, PHP.

Co również może być ciekawe