Scrum Master Aktualne

Datarino
Wrocław
Pracownik
Pełny etat

W Datarino specjalizujemy się w usługach projektowania, budowania, optymalizacji i spieniężenia ​różnych danych z repozytoriów Big Data​ (datarino.financial)​, zajmujemy się analizą zachowań konsumenckich offline (Cluify​) oraz tworzymy własne aplikacje​ i gry​ na urządzenia mobilne​ (RinoApps).

                                                                      Scrum Master

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za poprawne stosowanie reguł scrumowych w 3 różnych zespołach produktowych (w mniejszym i większym stopniu, w zależności od zespołu)
  • Udział w projektach informatycznych związanych z wytwarzaniem oprogramowania
  • Coaching zespołów w zakresie stosowania zwinnych praktyk,
  • Wspieranie samoorganizacji zespołów
  • Moderowanie spotkań Scrumowych
  • Wsparcie Product Ownerów i Zespołów Deweloperskch
  • Zarządzanie narzędziami JIra
  • Kontrola nad kolejnością, jakością i terminowym wykonywaniem tasków
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji

Wymagania:

  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w pracy w roli Scrum Mastera
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość Scruma
  • Zrozumienie procesu produkcji oprogramowania i łańcucha narzędzi
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość narzędzi Atlassian (JIRA, Confluence)

Nice to have:

  • Doskonałe zdolności przywódcze i komunikacyjne
  • Znajomość technologii IT
  • Doświadczenie w pracy z kilkoma zespołami jednocześnie
  • Znajomość języka angielskiego

W zamian za Twoje umiejętności oferujemy:

  • Nowoczesne biuro w Sky Tower (nie ma wyższego budynku w mieście!);
  • Darmowe prowadzenie Twojej księgowości
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z firmowego apartamentu w Pradze,
  • Karta rabatowa na lunche w Sky Tower
  • Multisport, Medicover - w zdrowym ciele zdrowy mózg!
  • Stabilne warunki współpracy i elastyczne formy zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • MAKE FUN, czyli ekipa z dużą dawką humoru ;),
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej.

Administratorem danych osobowych będzie firma Datarino sp. z o.o., 53-413 Wrocław, Gwiaździsta 62. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody w celu podjęcia decyzji dotyczącej zatrudnienia Pana/Pani przez administratora. Dane nie będą przekazywane osobom trzecim. Nie wyklucza to udostępnienia danych do wglądu doradcom administratora działającym na jego rzecz i zobowiązanym do zachowania poufności. Dane będą przechowywane przez okres trwania postępowania rekrutacyjnego, nie dłużej niż 4 miesiące. W razie zatrudnienia dokumenty zostaną włączone do akt osobowych. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany otrzymywaniem od administratora indywidualnych ofert pracy, możliwe jest przechowywanie danych przez administratora. Ma Pan/Pani prawo w każdym czasie żądać dostępu do danych, ich usunięcia, sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania. Może Pan/Pani w każdym czasie cofnąć zgodę na przetwarzanie, co skutkować będzie usunięciem danych i nie wpłynie na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. W zakresie w jakim dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, mogą one zostać Pani/Panu przekazane zwrotnie w formie elektronicznej.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych nie stanowi Pana/Pani obowiązku, jest jednak niezbędne dla podjęcia decyzji dotyczącej Pana/Pani zatrudnienia, brak podania danych spowoduje pozostawienie wniosku bez rozpatrzenia.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Na podstawie informacji zamieszczonych w ogłoszeniu wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby bieżącej rekrutacji na stanowisko Scrum Master prowadzonej przez Datarino Sp. z o.o.

Jeśli chcesz, żebyśmy zachowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o zamieszczenie następującego zapisu:

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych.

Datarino

Datarino jest​​ pionierem w dziedzinie Big Data w Polsce, ponieważ z powodzeniem tworzymy rozwiązania, które ​wciąż ​są niewykonalne dla innych dostawców danych. Nasze realizacje rozpoznawane są w całej Polsce, a korzystają z nich firmy globalne, więc mamy powody do dumy​. W dodatku każdy z członków naszej ekipy wie dokładnie jak się do tego przyczynił. Jeśli chcesz z ochotą zaczynać swój dzień i pracować przy ciekawych wyzwaniach - zapraszamy!

Specjalizujemy się w usługach projektowania, budowania, optymalizacji i spieniężenia ​różnych danych z repozytoriów Big Data​ (datarino.financial)​, zajmujemy się analizą zachowań konsumenckich offline (Cluify​) oraz tworzymy własne aplikacje​ i gry​ na urządzenia mobilne​ (RinoApps).

Co również może być ciekawe