New Business Manager Aktualne

Conture Agencja Content Marketingu
Poznań
Pracownik
Pełny etat

Agencja content marketingu i copywritingu - Conture szuka New Business Managera.

Samodzielne budowanie relacji z klientami i zarządzanie procesem sprzedaży to dla Ciebie codzienność?

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz koordynowaniu projektów dla klientów?

Realizujesz wyznaczone cele sprzedażowe i umiejętnie pozyskujesz nowych klientów?

3 razy TAK? Czytaj dalej!

 Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • masz min. 2 letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku w agencji reklamowej/ interaktywnej/ marketingowej - warunek konieczny,
  • lubisz ambitne zadania i wytrwale dążysz do celu,
  • masz doświadczenie w przygotowaniu ofert, negocjacjach i budowaniu długofalowych relacji z klientami,
  • cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność.
  • wiesz jak skutecznie zarządzać zespołem.

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę,
  • pracę zdalną w wybrane dni,
  • atrakcyjny system prowizyjny,
  • udział w współtworzeniu strategii marki,
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne,
  • dawkę nowej wiedzy z zakresu content marketingu i SEO copywritingu,
  • dalszy rozwój kariery wg. wewnętrznych struktur i budowanie własnego zespołu;
  • pracę w gronie przyjaznych i kreatywnych osób z wykorzystaniem nowych narzędzi oraz technologii #lubimy automatyzację.

Gotowy na wyzwanie? Czekamy na Twoje CV!

Naszą misją jest tworzenie ciekawych i unikalnych treści, które wpłyną na wizerunek oraz przyciągną użytkowników.

Co również może być ciekawe