Regular / Senior Python Developer Current

Xchanger
Warszawa
Employee with opportunity to gain a share
Full-time, External collaboration

W Xchanger.io szukamy otwartych, ambitnych ludzi, którzy chcą tworzyć ciekawe rozwiązania technologiczne dla globalnych klientów. Xchanger.io to dynamicznie rosnąca spółka z sektora finansowego, rozwijająca globalne API do płatności walutowych. Wykorzystując platformę oraz stworzone API, nasi Klienci rozwijają własne aplikacje oferując swoim obecnym użytkownikom dodatkowe produktyi usługi, które skracają czas oraz obniżają koszty dokonywania transakcji walutowych.Do naszych klientów należą m.in. międzynarodowe portale biznesowo-informacyjne, serwisy e-commerce

Opis stanowiska:

Projekt, który tworzymy jest rozwijany od podstaw, więc będziesz miał unikalną możliwość budowania rozwiązań płatniczych łączących waluty narodowe i krypto w technologii Python. Rozwijamy unikalną platformę agregującą operatorów międzynarodowych przelewów walutowych oraz transakcji wymiany walut na całym świecie. Mamy globalne ambicje , więc chcemy aktywnie angażować Ciebie w techniczne dyskusje z zespołem, dostarczanie nowych pomysłów i wykorzystywanie umiejętności technicznych do rozwiązywania problemów.

Zakres obowiązków:

- współtworzenie i rozwijanie skalowalnej platformy z obszaru wymiany walut i przelewów międzynarodowych i międzynarodowej wymiany walut

- tworzenie i rozwijanie API dla klientów oraz partnerów współpracujących z Xchanger

- rozwijanie już istniejącego oprogramowania

Wymagania:

- umiejętność programowania w języku Python w wersjach 2.x oraz 3.x (preferowane 3.x)

- znajomość zagadnień związanych z bazami danych (konstruowanie zapytań SQL, połączenie z aplikacją Python)

- doświadczenie w projektowaniu oraz rozwoju REST API

- umiejętność utrzymania kodu zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami

- znajomość systemów kontroli wersji (GIT)

- minimum 2 lata doświadczenia w komercyjnych projektach

Mile widziane:

- dużym atutem będzie znajomość systemu do automatyzacji deploymentu, skalowania oraz zarządzania aplikacjami w kontenerach - Kubernetes

- doświadczenie w pracy z frameworkami Django oraz Flask lub biblioteką asyncio

- doświadczenie w budowaniu skalowalnej infrastruktury w oparciu o Google Cloud Platform

- umiejętność pracy w zespole z naciskiem na rozwój relacji w zespole

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - współpracujemy z partnerami oraz klientami na całym świecie

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwości rozwoju i pracy z najnowszymi technologiami

- Mac + dodatkowy monitor

- Pełną wyzwań pracę w gronie młodych i kreatywnych ludzi

Xchanger

Niestandardowe, dostosowane do potrzeb firm produkty finansowe. Tworzy rozwiązania dotyczące płatności zagranicznych i wymiany walut w formie white label. Firma posiada w swojej ofercie takie produkty jak procesor płatności, widget wymiany walut oraz technologie umożliwiające stworzenie kantoru online. Produkty Xchangera pomagają firmom zarabiać na swoim ruchu, zwiększać wartość swoich witryn internetowych i zwiększać ich konkurencyjność.

Xchanger współpracuje z ponad 30 wiodącymi międzynarodowymi operatorami walutowymi, obejmującymi ponad 190 krajów i 170 walut, a także z takimi firmami jak PwC, czy Bankier.pl i Onet.pl, które chcą poprawić przyszłość wygodnej i prostej wymiany pieniędzy.

What might also interest you