Noworoczne newsy od StartupJobs.pl


Czy wiedziałeś... ...jak zacząć budować swoją karierę bez doświadczenia, nawet jeśli studiujesz? .. że opublikowaliśmy nowy test dla developerów? ...jakie zmiany na rynku pracy może wprowadzić sztuczna inteligencja? ...kim są najzdolniejsi polscy startuperzy poniżej 25 roku życia?

 

Noworoczne newsy - nie  pozwól im odpłynąć!


Czy wiedziałeś...

 

  • ...jak zacząć budować swoją karierę bez doświadczenia, nawet jeśli studiujesz?
  • .. że opublikowaliśmy nowy test dla developerów?
  • ...jakie zmiany na rynku pracy może wprowadzić sztuczna inteligencja? 
  • ...kim są najzdolniejsi polscy startuperzy poniżej 25 roku życia?
 

Nie? W takim razie powinieneś czytać dalej ...

Nowy artykuł na blogu
 

Jeśli czytasz ten newsletter istnieje spora szansa, że studiujesz. A może chciałbyś znaleźć pracę w innej dziedzinie, w której nie masz do tej pory doświadczenia? W obu przypadkach znajdziesz w naszym artykule praktyczne porady odnośnie tego, jak rozpocząć swoją karierę na rynku pracy, oraz zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.

 
Nowy Test Umiejętności

W grudniu na naszym fanpage’u (który powinieneś koniecznie polajkować ;)) pojawiło się pytanie na temat tego, kiedy opublikujemy test ze znajomości Pythona. Cóż, mamy dwa tygodnie poślizgu, ale w końcu test pojawił się na naszej stronie. Jest dostępny w wersji angielskiej na poziomie juniorskim. Przejdź test tutaj.

 
Jak AI zmieni rynek pracy?

W jednym z poprzednich newsletterów pisaliśmy o przypadku BGŻ Paribas, banku który jako pierwszy zaimplementował sztuczną inteligencję w proces rekrutacji. Jest to jeden wielu przykładów coraz szerszej implementacji mechanizmów machine learningowych. Świadomość zmian na rynku pracy, które nadejdą wraz z masową implementacją tzw. AI jest ważna. Polecamy przeczytać ten oto artykuł

 
Toucan Eye

Jaki ciekawy polski projekt znaleźliśmy tym razem? Toucan Eye to urządzenie, które przeczyta niewidomym napisy. Dużą zaletą systemu jest to, że ma działać również w trybie offline. Pierwsze urządzenie ma pojawić się na polskim rynku w maju 2019 roku.

 
Najmłodsi polscy startupowcy

Są młodzi, ambitni i odważni. Forbes przygotował zestawienie “25 przed 25”. ‘Łączy ich talent i upór, by nie poddawać się ograniczeniom wynikającym z pochodzenia, sytuacji finansowej rodziców czy stereotypów dotyczących młodych ludzi.’ Jeśli potrzebujesz inspiracji do działania, z pewnością znajdziesz ją tutaj

 

Chciałbyś mieć wpływ na treść naszego newslettera? Jeśli masz pomysł na tematy, o których chciałbyś usłyszeć? Pisz do nas śmiało!

 
 

NaviParking - Startup miesiąca

Navi Parking dołączył do StartupJobs!

"NaviParking’s mission is to contribute to a more sustainable world by optimizing urban mobility and reducing time spent in traffic.

Fulfilling our passion to innovate, we are rapidly growing and expanding our footprint on the European, Middle East and Asian markets. If you want to put your career path on the new track and make a positive impact on the future of urban mobility, come join us to work together with the team of passionate people on innovative Smart City projects"


Brzmi dla Ciebie interesująco? Dołącz do zespołu NaviParking:

Senior Java Backend Developer
Android Developer

 

 

Sprawdź się w teście z Google Analytics

Jak dobrze znasz Google Analytics?
Wraz z ekspertami z Taste przygotowaliśmy krótki test z narzędzia analitycznego ze stajni Google. Sprawdź swoje umiejętności!